Baskılı Balonlar
Balon Dekorasyonu
Yol Takları
Şişme Çadırlar
Dev Uçan Balonlar
Şişme Kostümler
Şişme Tabelalar
Dev Sinema Ekranı
Özel Ürün Şekilleri
Yer Balonları
Dans Eden Adamlar
Uçan Balon
Bayrak ve Flama Süsleme
 
Hakkımızda      Hizmetlerimiz      Süslemeler      İletişim      Ana Sayfa      Site Haritası

 
 
Baskılı Balonlar     Balon Süsleme ve Dekorasyon     Balon Yol Takları     Uçan Balon

Dev Uçan Balonlar     Şişme Kostümler     Şişme Tabelalar     Dev Sinema Ekranları

Balon Özel Ürün Şekilleri     Yer Balonları     Fly Tüplü Dans Eden Adamlar     Şişme Çadırlar
 
 

Balon süsleme; süsleme yapılacak mekanın özelliğine göre şekillenmektedir. Balon süsleme bazen açılış organizasyonlarında, bazen temel atma törenlerinde, bazen gemi indirme törenlerinde veya özel partilerde alanı şıklaştırmak adına kullanılan renkli ve çok şık bir dekorasyon şeklidir. Balon süsleme alanın özelliğine göre zincir balon dekorasyonu, papatya balon dekorasyonu veya uçan balon dekorasyonu olarak şekillenmektedir.
Zincir balon dekorasyonu çok şık bir görsele sahiptir. Balonlar renklerine göre şişirilip birbiri ile birleştirilir ve ipe zincir şeklinde geçirilerek balon süslemesi tamamlanır.
Papatya balon ise dört büyük balon, birde küçük balondan oluşur ve balonlar birleştirilerek papatya dekoru tamamlanır.
Balonla nazar boncuğu ise pek çok organizasyonda kullandığımız bir balon süsleme şeklidir. Balondan Nazar boncuğu yerin özelliğine göre şekillenir.
Bazen firma isimleri veya şahıs isimleri balonla yazılmaktadır. Bu balon süsleme şeklide çok özel bir balon süsleme şeklidir. Önce isim alüminyum konstrüksiyonla yazılır daha sonra boyut olarak daha küçük balonlar birleştirilir ve hazırlanan şekle balonlar bağlanarak balonla isim oluşturulur.

Balon taklar veya diğer bir isimle kapı kemeri, organizasyon alanının girişinde kullanılmaktadır. Balondan fiyonk ise büyük cepheli yerlerde bina yüzeylerinde çok şık bir görüntü oluşturur.

Balon yağmuru ise tam bir profesyonellik isteyen bir balon süsleme birimidir. (File içine doldurulmuş balonların yağdırılması),balonlar yüksek basınçlı balon pompası ile şişirilir. Uçan balonlarda, Balon uçurma (File içine doldurulmuş çok sayıda uçan balonun hep birden serbest bırakılarak uçurulması)

Firma logolu Baskılı balonlar ise üzerinde çeşitli şekiller yapılabilen, yazı telefon numarası vs. yazılabilen, logo uygulanabilen balon türleridir.
En iyi tanıtım aracı olan Baskılı balonlar reklam ve tanıtım amaçlı kullanılır, balonun üzerindeki resimler ile görsel olarak ilgi çekici hale gelmektedir. Her türlü boyutta hazırlanan baskılı balon türlerinde, istenirse küçük boyutlarda fazla miktarlarda balonlar yapılabilmekte, istenirse büyük boyutta hazırlanabilmekte ve müşterilerin dikkatini bu açıdan çekebilmektedir.

Tanıtım amaçlı yapılan Baskılı balon reklam türleri içinde en verimli olanıdır.Balonun hem üzerindeki çizim hem de balonun şekli önemlidir. Sadece yuvarlak değil istenilen tarzda kalp şeklinde, oval şekilde veya müşterinin istediği farklı bir şekilde balon yapılabilmekte bu şekilde gönderilmek istenen mesaj daha iyi yerine ulaşabilmektedir.
Baskılı balon, genelde çeşitli markalar, firmalar, siyasi partiler, seçim adayları, tarafından kullanılmaktadır. Baskılı balonlar sadece reklam amacıyla kullanılmaz. Bazı özel günlerde özel olarak sipariş verilmekte veya hazır yapılan baskılı balonlardan alınabilmektedir. Mesela sevgililer günü için kalp şeklindeki üzerinde seni seviyorum yazılı balonlar alınabilir. Bu tarzda farklı bir hediye türü olduğundan daha çok ilgi çekici hale gelmektedir bu balon türleri. Başka bir örnek vermek gerekirse, üzerinde sevgilisinin resminin bulunduğu veya farklı bir resim bulunan bir balonun vermek istediği mesaj ve sağlayacağı etki fazla olmaktadır. Bu açıdan baskılı balonlar son zamanlarda fazla kullanılmaktadır.
Baskılı balon fiyatları ise yapılan balonun büyüklüğüne ve şekline göre değişmektedir

- Yer balonları da yine, reklam amacıyla kullanılan balonlar arasındadır. Farklı büyüklüklerde yapılan yer balonları, etkili bir reklam sistemi olarak görülebilir.
- Yer balonlarına aydınlatma özelliği verilerek karanlıkta da görülmesi sağlanarak, yirmi dört saat etkili bir reklam özelliğinde olması sağlanabilir.
- Uçan balonlar içine helyum gazı doldurulmuş balonlardır. Ve bırakıldığında havaya uçarlar. Uçmasının sebebi de helyum gazının havadan daha hafif olmasıdır.
- Günümüzde bir eğlence aracı, oyuncak ve çeşitli etkinliklerde kullanılmaktadır. File içerisine çok sayıda uçan balon doldurularak kutlamalarda uçurulmaktadır.
- Dekorasyon yapmak için, ucuna rafya bağlanarak önemli günlerde süslemeler için kullanılan uçan balonları adresinize teslim edebiliriz

ORTAK WEB SITELERIMIZ
Dügün Organizasyon
Sirket Organizasyon
www.organizasyon.com.tr